8 Mart Kadınlar Günü Hediyeleri

31/01/2017 0 Yorum Kadınlar Günü Hediyeleri,

Dünya Kadınlar Günü, kadın çalışanlar için en değerli ve anmaya değer günlerden biridir. Kadının iş hayatındaki varlığını önemseyen ve destekleyen şirketler, bu özel günde kadın çalışanlarına verdikleri küçük hediyeler ile mutluluk dağıtıyorlar. Kurumsal Hediye Ajansı, 8 Mart’a özel tasarladığı hediyeler ile şirketlerin Kadınlar Günü hediye arayışına benzersiz çözümler sunuyor…

 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, kadının iş hayatındaki varlığını destekleme, haklarını koruma ve dayanışma için kutlanan önemli anma günlerinden biridir. Şirketlerin insan kaynakları politikalarını ve kadına verdiği değeri en iyi ifade edebileceği dönemlerden biridir 8 Mart.

 

Kadına Değer Veren Şirketler, Mutluluk Veren Hediyeler…

8 Mart Kadınlar Günü’nde kadın çalışanlara yönelik küçük aktiviteler, günün anlam ve önemine uygun hatıra niteliğinde hediyeler, kadının iş hayatındaki varlığını destekleyen mesajlar; kurumun çalışanların gözündeki değerini ve itibarını önemli oranda destekler ve kuvvetlendirir.

 

İşte Kurumsal Hediye Ajansı’nın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel tasarladığı kurumsal hediyeler… Hazırladığımız Kadınlar Günü hediyeleri, hem kadın müşterileriniz hem kadın çalışanlarınız için anlamlı ve kullanışlı hediyelerdir.

 

Kadınlar Günü’ne Özel Tasarım Gümüş Bileklik

8 Mart Kadınlar Günü için tasarladığımız bu bileklik, kadınlık sembolü kullanılarak, özel ve benzersiz bir takıya dönüştürüldü. Daire, aynı zamanda sonsuzluğu simgeler…

 

Opsiyonel olarak figürün üstüne "Dünya seninle güzel" veya kurumun istediği bir başka yazı yazılabilmektedir. Gündelik hayatın içinde keyifle kullanılabilecek, değerli ve kalıcı bir Kadınlar Günü hediyesi...

 

 

Kadınlar Günü İçin Değişik Hediyeler: Dünya Seninle Güzel Kitap Ayracı

Küçük ama anlamlı ve sevimli bir Kadınlar Günü hediyesi… “Dünya seninle güzel” yazılı, iki kalpten oluşturulmuş “8” ile 8 Mart’a vurgu yapılan, özel tasarım bir kitap ayracı. Keçe rengi, Kadınlar Günü’nü sembolen mor olarak seçilmiştir ancak kurumun talebine göre farklı renkte keçe de kullanılabilir. Kurum mesajının ve logosunun yer aldığı bir kart üzerinde, yapışkanlı jelatin poşette, dağıtıma hazır halde teslim edilir.

8 Mart Hediyesi: Kadınlar Günü Özel Tasarım Kupa

Üzerinde Mustafa Kemal Atatürk’ün kadınlar ile ilgili özlü sözü, “Dünya üzerinde gördüğümüz her şey kadının eseridir.” ve iki kalp ile tasarlanmış “8” Mart yazısı yer alan seramik kupa. Anlamlı, kullanışlı ve kalıcı bir Kadınlar Günü hediyesi… Özel paketinde, şık kurdelalı ambalaj, üzerinde kurumun iyi dilek mesajını ileten kart ile beraber sunum.

Farklı Bir Kadınlar Günü Hediyesi: Bereketin Simgesi Nar Bileklik

Bereket, refah ve bolluk temalı özel tasarım nar gümüş bileklik hem çalışanlarınıza hem müşterilerinize yılbaşı, Kadınlar Günü, vb. dönemlerde hediye edebileceğiniz zarif, şık ve anlamlı bir hediyedir. Nar tasarım unisex gümüş bileklik, kurumunuza özel tasarlanmış karta monte edilerek, arzuya göre kadife kesede hediye paketi yapılarak sunulur.

 

 

Sihirli Bir Meyve, Anlamlı Bir Sembol: Nar…

Tarihin bilinmeyen dönemlerinden itibaren nar, sağlık kaynağı olmasının yanında, büyük dinlerde, dini kitaplarda, mitolojik öykülerde adına sıkça rastlanan bir meyvedir. Dini ve mitolojik bağlamda nara kutsallık atfedilerek nar, doğurganlığın, bolluk ve refahın sembolü olmuştur. Mitolojide nar zenginliğin işareti, ruhun ölmezliği, doğanın verimliliği ve bolluğu, kahramanların yenilmezliği ve güçlülüğünün işareti olarak kabul edilmiştir. Ayrıca yaşam ve yeniden doğuşu simgelemek için de kullanılmıştır.

 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü hediyeleri için daha fazla seçenek görmek için lütfen tıklayın.

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?