Anneler Günü İçin Kurumsal Hediyeler

28/04/2015 0 Yorum

Çalışan mutluluğu, şirketler için günümüzün en önemli konularından biri. Mutlu çalışan, şirket verimliliğini arttırır, iş kalitesini yükseltir, müşteri memnuniyetine ve bağlılığına yüksek katkı sağlar. Dünyanın en itibarlı şirketleri, mutlu çalışanlarıyla öne çıkan şirketlerdir. Çünkü mutlu çalışanlara sahip şirketler, rekabet güçlerini de artırırlar. Çalışan sadakati ve mutluluğu yüksek şirketler, çalışanlarıyla gerçekten ilgilenen şirketlerdir.


Çalışanlarının özel günlerinde yanlarında olan, sevinçlerini paylaşan ve tabi şirketin önemli günlerine çalışanlarını da dahil ederek ekip ruhunu kuvvetlendiren şirketlerdir. Çalışanlarına yatırım yapan şirketler, meyvesini de mutlu çalışan ve mutlu müşteri olarak alırlar.
 

Anneler Günü için kurumsal hediyeler
 

Kurumsal Hediye Ajansı, şirketlerin çalışan mutluluğuna katkı sağlayan hediyeler tasarlar ve üretir. Tamamen kuruma ve aktiviteye özel hediye fikirleri üreten Kurumsal Hediye Ajansı, şirketin çalışan profilini dikkate alarak, kurumun vermek istediği mesaja uygun, kalıcı, anlamlı ve kullanışlı hediyeler hazırlar.
 

Kurumsal Hediye Ajansı, kadın çalışanlarına Anneler Günü için kurumsal hediyeler vermek isteyen şirketler için özel hediye seçenekleri hazırladı.
 

Kuruma Özel Tasarım Kitap Ayraçları

Özellikle beyaz yakalı kadın çalışanlarına Anneler Günü'nde hoş bir jest yapmak isteyen şirketlere önerimiz, bereketin simgesi Fatma Ana'nın Eli figürü ile tasarlanmış bu şık ve kullanışlı kitap ayraçlarıdır. Anne karnındaki bir bebeğin duruşunu simgeleyen Vav harfi ile süslenmiş kitap ayraçlarından, nazar boncuklu veya özel işlemeli kitap ayraçlarına varıncaya kadar geniş bir ürün yelpazemiz mevcut. Gümüş kaplama kitap ayraçları, kurum mesajınızla beraber, hediye paketi yapılarak sunulur.


 

"Dünya Seninle Güzel" Yazılı Özel Tasarım Bileklik

  • Kadını simgeleyen özel tasarım bir bileklik. 925 ayar gümüş...
  • Üzerinde "Dünya seninle güzel" veya kurumun istediği başka bir yazı yazılabilir.
  • Makrome ipi renk seçenekleri mevcuttur.
  • Kadife kesede sunulur.

 

Hep Yanınızdayız Temalı Özel Tasarım Bileklik

Daima el ele, sonsuza dek yanınızdayız konsepti ile tasarlanmış, kurumlara özel anlamlı ve hep hatırlanacak bir hediye. Üstelik kadın çalışanlarınızın gündelik hayatta keyifle kullanacağı, sevdiklerine gururla göstereceği, kurum itibarınıza pozitif katkı sağlayacak şık bir aksesuar. Anneler Günü için benzersiz bir kurumsal hediye seçeneği...

  • 925 ayar gümüş bileklik
  • Sonsuzluk figürünün arka yüzüne kurum adı yazılabilmektedir.
  • Makrome ipin renk seçenekleri mevcuttur.
  • Bilekliğin üzerinde yer aldığı kartona kurum mesajınız ve logonuz basılarak size özel bir sunum hazırlanır.
  • Kadife kesede sunulur. Kadife kesenin renk seçenekleri mevcuttur.
  • Makrome örgü veya çift zincirli seçeneklerimiz de mevcuttur.

Anneler Günü kurumsal hediyeler için daha fazla seçenek ve bilgi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?