Bayilere Kurumsal Hediye Seçenekleri

11/08/2017 0 Yorum Bayi Toplantısı Hediyeleri,

Bayi toplantısı hediyeleri mi arıyorsunuz? Veya çeşitli dönemlerde bayi teşvik hediyesi ihtiyacı mı duyuyorsunuz? Bayilere kurumsal hediye seçenekleri yazımızda, bayilerinizi mutlu edecek kaliteli ve farklı hediye alternatifleri sunduk. Klişelerin dışına çıkan, estetik, gösterişli, kullanıcı, kalıcı ve anlamlı kurumsal hediye seçenekleri bu yazımızda…
 

En önemli satış kanalınız olan bayiler için hazırlanmış kaliteli ve anlamlandırılmış kurumsal hediye seçenekleri, kurumunuzun itibarına da katkı sağlar. Her yerde bulunan klişe hediyelere harcadığınız bütçe asla değerini karşılamaz. Kurumsal hediyenizin hak ettiği değeri görmesini ve harcadığınız bütçenin size geri dönüş sağlayabilmesi için hediye seçiminiz çok çok önemli.
 

Kurumsal Hediye Bayi Toplantısının Enerjisini Değiştirir…
 

Kurumsal Hediye Ajansı, yıllardır çeşitli firmalar için hazırladığı özel tasarım kurumsal hediyeleri ile her sektörün nabzını tutuyor, en etkili ve farklı kurumsal hediyeler ile firmaların bayi toplantılarında verimliliği yükseltiyor. İyi bir kurumsal hediye, bayilerin kendilerini değerli hissetmesini sağlar, kuruma duydukları güveni ve bağlılığı artırır, kurum itibarına katkı sağlar.
 

Bayilere kurumsal hediye seçenekleri değerlendirilirken, en yüksek katkıyı sağlayacak hediye seçilmelidir. İyi bir kurumsal hediye; sektöre, bayilerin genel özelliklerine, vb. bağlı olarak farklılık gösterir. Bu noktada da başarının anahtarı; kurumsal hediyeye profesyonel yaklaşım ve tecrübedir.
 

Bayi Toplantısı İçin En İyi Hediye Seçenekleri
 

Bugüne kadar yaptığımız çeşitli bayi toplantısı hediyelerinden edindiğimiz deneyimlerden yola çıkarak, en çok beğenilen hediyelerin özel tasarım hediyeler olduğunu söyleyebiliriz. Kuruma özel tasarlanan hediyeler; toplantının konsepti, kurumun faaliyet alanı, vb. dikkate alınarak tasarlanan hediyelerdir. Kurum ile ilişkilendirilmiş, kullanışlı, kalıcı ve kişiye özel hediyeler, bayilere verilen değeri ve önemi anlatmanın naif yollarından biridir. Değerli bir hatıra olan bayi toplantısı hediyeleri, ne kadar benzersiz ise ve ne kadar özenilerek hazırlandıysa, o denli etkili olur.
 

Aşağıda çeşitli özel tasarım hediye örnekleri yer almaktadır.

İSO (İstanbul Sanayi Odası) için hazırlanan tablo.

 

 

Siz de bayi toplantınız için tamamen kurumunuza özel tasarım bir hediye arayışındaysanız, size özel önerilerimiz için lütfen bizimle iletişim kurun.

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?