Benzersiz Kurumsal Hediyeler

15/03/2013 0 Yorum

Kurumsal Hediye Ajansı, kurumsal şirketler için benzersiz ve çok özel hediye seçenekleri sunuyor.
 

Kuruluş yıldönümü hediyesi, şirket yemeği hediyesi, isme özel şirket logolu hediyeler, terfi hediyeleri, kurumsal etkinlik hediyeleri, emeklilik hediyeleri, performans ödülleri, bebek hediyeleri, yeni yıl hediyeleri, teşekkür hediyeleri…
 

Fark yaratmak ve çalışanlarınıza verdiğiniz değeri göstermek istediğiniz her an için hediyeniz; “mücevher değerinde” değil, “gerçek mücevher” olsun.
 

Motivasyonun Değeri ve Kurumsal Hediyeler

Bir şirketin en önemli değeri, çalışanlarıdır. Hiçbir teknoloji, mutlu çalışanlardan daha yüksek bir verim sağlayamaz. Yüksek motivasyonlu, kurumunu seven ve kurumuna sadık çalışanlar, şirketlerin başarılarındaki en etkili unsurdur. Başarıları görülen ve onurlandırılan ekipler ise mucizeler yaratırlar.
 

Motivasyonun değerini keşfetmiş kurumlar için, biz de değerli ve benzersiz hediyeler üretiyoruz. İster altın, ister gümüş madenlerinden… Şık ve kaliteli takı ve aksesuarlar…  Kol düğmesi, yakalık, kravat iğnesi, rozet, küpe, kolye, bileklik, yüzük, yaka iğnesi, broş… Kişiye özel, her daim değerli her daim moda…
 

Kurum ile çalışan arasında, çok özel bir bağ… Güçlü bir aidiyet duygusu… Sağlam ve motive bir ekip…
 

Ekibinize yakışır, kurumunuza özel değerli hediye seçeneklerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için Kurumsal Hediye Ajansı ile hemen tanışın.

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?