Çalışanlara Özel Hediye: Logolu Kol Düğmesi

13/03/2014 0 Yorum Kuruma Özel Takılar,

Kurum çalışanlarınıza teşekkür etmek, onların başarılarını takdir etmek ya da kurumsal bağlılıklarını güçlendirmek için onlara özel hediyeler vermek eşsiz bir motivasyon aracıdır. “Peki ama nasıl hediyeler” mi? Mücevher değerinde ve çok şık desek…
 

İş dünyasının profesyonel ve kurumsal şirketleri, ticari başarının yollarını keşfetmiş olmanın yanı sıra motivasyonu yüksek bir çalışanın kurum için ne kadar önemli olduğunun farkındadır.

Elbette tüm şirketler için çalışanları kıymetlidir, şirketin başarılarındaki katkıları yadsınamaz ancak…
Bu değeri gösterebilen, çalışanlarına özel hissettirebilen şirket sayısı oldukça az görünüyor. En azından yapılan araştırmalarda çalışanların verdiği yanıtlar böyle söylüyor…
 

Çalışanın, motivasyonu ile kuruma sağladığı katkı arasındaki görünmez bağı güçlendirmek, çalışanlarınıza verdiğiniz değeri göstermek için özel günleri beklemeyin.
İş yaşamında bu günlere gelmenizi sağlayan tüm değerli yönetici ve çalışanlarınıza, çok özel ve onlar için tasarlanmış kıymetli bir hediye ile teşekkür etmenin en doğru zamanı “şimdi!”
 

Kuyum sektöründeki deneyimini kurumsal hediye ve kurumsal takı tasarımına aktaran Kurumsal Hediye Ajansı, kullandığı özel teknoloji ve usta işçilik ile mücevher şıklığında, kıymetli hediyeler üretiyor. Altın, gümüş ya da bronzdan işlenmiş şık kol düğmeleri, şirketinizin logosu ile süslenerek eşsiz birer değere dönüşüyor. Çalışanlarınızın gündelik şıklığına da eşlik edebilecek bu şık kol düğmeleri, sadece gömlek kumaşının iki ucunu birleştirmiyor; şirket ile çalışanlar arasında da güçlü bir bağ kuruyor.
 

Daha fazla bilgi için…

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?