Çalışanlarınıza Hikayesi Olan Bir Hediye Verin

15/04/2013 0 Yorum Kuruma Özel Takılar,

Çalışanlarınızın gözlerinde, mücevherlerimizden daha değerli bir pırıltı yaratmaya ne dersiniz? Yılbaşı yaklaşıyor. Bu yılbaşında çalışanlarınıza öyle bir hediye verin ki; verdiğiniz kişiyi gerçekten mutlu etsin. Hem şirketine bağlılığını kuvvetlendirsin hem de keyifle kullansın. Ona özel olsun…


İşte O Hediye!

Kurumunuzun logosunu hoş bir tasarım ve değerli madenler ile birleştirerek, çok şık takılara dönüştürüyoruz. Bunu o kadar hoş bir yaklaşım ve yaratıcılık ile yapıyoruz ki, ortaya çıkan tasarım insanların para vererek satın alabilecekleri güzellikte bir takıya dönüşüyor.

Bu takılar erkekler için kol düğmesi, kravat iğnesi, kemer tokası veya bileklik olabilirken, kadınlar için kolye, küpe, yüzük, broş veya bileklik olabiliyor.
 

Farklılık yaratabileceksiniz...

Öyle muazzam seçeneklerle karşınızdayız ki; çalışanlarınızı etkileyebileceğiniz mükemmel bir aksesuara istediğiniz formu verebiliriz. Takıya, hediye sahibinin ismini yazabileceğimiz gibi, altın, gümüş veya bronz kullanıp, mine ile renklendirip, logonuzu göz kamaştıran bir güzellikte sunabiliriz. Siz de bu değerli hediyenizi özel tasarlanmış şık kutularımızda keyif ve gururla verebilirsiniz.
 

Neden Böyle Bir Hediye?

Biliyoruz ki; şirketler için çalışanların firmaya bağlılığı ve kendisini değerli hissetmesi, birçok maddi yatırımdan daha önemlidir. Onlar için de bunu bilmek motive edici ve etkileyicidir. Takıfoni olarak, kurumunuza özel takı ve aksesuarları bu felsefeyle tasarlıyoruz. Çalışanlarınız, sizden aldıkları bu özel tasarım hediyelerle kendilerini değerli ve özel hissedecektir.
 

Siz de, sizi diğer kurumlardan farklı kılan bir uygulama ile şirketinizin nasıl şık bir duruş sergilediğini göstererek, uzun süre konuşulacak bir armağana imza atmış olacaksınız.
 

Sadece Yılbaşında Değil…

Kurumunuza özel tasarlanmış takılar tabii ki sadece yılbaşı için değildir. Biz size bir fikir vermesi açısından yılbaşı önerisi olarak sunduk. Tüm kutlama, ödüllendirme, personel gecesi gibi etkinliklerinizde de,  kutlama formatına uygun olarak birbirinden güzel tasarımlarımızı kullanabilirsiniz.
 

Kim kendini değerli ve özel hissetmek istemez ki?
 

Daha fazla bilgi için

Bize yazın: [email protected]

Arayın: 0212 275 26 50

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?