En Anlamlı Kurumsal Hediyeler Şirket Değerlerinizdir…

12/06/2014 0 Yorum Kuruma Özel Tasarım Hediye,Kuruma Özel Takılar,

Kurum çalışanlarınıza veya bayilerinize hediye edebileceğiniz en anlamlı kurumsal hediyeler, şirketinizle özdeşleşmiş kurumsal değerlerinizdir. Ve elbette, bu değerler; mücevher kalitesinde sunulduğunda farkınızı gösterir..
 

Şirketinizin özel kutlamalarında, önemli bayi toplantılarında ya da çalışanlarınızın performans ödüllendirmelerinde, katılımcılara ne gibi hediyeler sunuyorsunuz? Bugüne kadar, plaket, ikramiye, kalem, ajanda ya da kupa gibi hediyeler dışında, aklınıza daha özel bir hediye geliyor mu?

Peki, şirketinize katkı sağlayan bu kişilere daha yaratıcı, kurumsal bağları güçlendirecek ve onları daha kıymetli hissettirecek hediyeler vermek; hem kurumunuzu hem de hediye verilen kişileri daha da özelleştirmez mi?

Evet diyorsanız, sizin için harika önerilerimiz var…
 

Logonuz İle Süslenmiş Şık Takı ve Aksesuarlar
 

Kurulduğu günden bu yana şirketinizin en temel kurumsal değerlerinden biri, şüphesiz, logonuz. İş dünyasında sizi temsil eden, kurumunuzla özdeşleşmiş biricik kıymetiniz. Kurumsal Hediye Ajansı olarak, bu biricik değerinizi, logonuzu; çalışanlarınıza veya bayilerinize kısacası şirketinize değer katan hemen herkese hediye edebileceğiniz mücevher kalitesinde hediyelere dönüştürüyoruz.
 

14 ayar altın, 925 ayar gümüş ya da bronz madenlerinden ürettiğimiz takı ve aksesuarları logonuz ile süslüyor ve hediye verdiğiniz hemen herkesin keyifle kullanabilecekleri eşsiz hediyeler tasarlıyoruz. Dilerseniz rozet, kol düğmesi, kravat iğnesi; dilerseniz yüzük, küpe, bileklik gibi takı ve aksesuarları sadece şirketinize özel olarak üretiyoruz.
 

Kurumsal etkinliğinize, bütçenize ve tercihlerinize göre tasarladığımız takı ve aksesuarlarla, biricik değerinizi herkes için kalıcı bir değer olarak yeniden yorumluyoruz. Sizin için değerli olanı biliyor, ona mücevher ışıltısı katıyoruz…
 

Kurumsal Hediye Ajansı’nın tüm hediye seçenekleri ve tasarım örnekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?