Kadınlar Günü Hediye Fikirleri

03/02/2018 0 Yorum Kadınlar Günü Hediyeleri,

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü için geri sayım başladı. Araştırmalar, bu özel ve anlamlı günü hatırlayan ve bir hediye ile taçlandırarak kutlayan şirketlerin çalışanlarıyla daha iyi bağlar kurduğunu ve daha sevilen şirketler arasında yer aldığını gösteriyor. Peki siz, bu yıl kadın çalışanlarınıza ne hediye vereceğinize karar verdiniz mi?

 

Kurumsal Hediye Ajansı, her yıl 8 Mart Kadınlar Günü için özel hediye seçenekleri hazırlar ve hediyeleri ile fark yaratmak isteyen kurumlara benzersiz alternatifler sunar. İşte bu yıl da, kadınların kalbini fethedecek yeni hediyelerimiz vitrinde yerini aldı.
 

Kadınlar Günü İçin En Anlamlı Hediye
 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel tasarladığımız bu bileklik çok anlamlı, değerli, şık ve kullanışlı. Tasarımda yer alan halka; sonsuzluğu simgeliyor. Halkanın üzerinde yer alan simge ise kadınlık sembolü. Tasarım, kadının gücünün ve değerinin sonsuzluğunu anlatıyor. Opsiyonel olarak, halkanın üzerine “Dünya seninle güzel” yazılabilmektedir. 925 ayar gümüş bilekliğimiz, şık hediye kutusunda ve arzuya göre, yanında kutlama mesajınızın yer aldığı kartla beraber sunuluyor. Özel tasarım gümüş bilekliğimiz sadece kadın çalışanlarınız için değil aynı zamanda kadın müşterileriniz için de iyi bir hediye seçeneğidir.
kadınlar günü hediyesi  8 mart hediye fikirleri


Özel Tasarım Deri Kartvizitlik
 

Beyaz yakalı çalışanları için Kadınlar Günü hediye fikirleri arayan firmalar için, özel tasarım suni deri kartvizitliğimiz de kullanışlı ve zarif bir hediye seçeneğidir. Kurumun istediği renkte üretim yapabiliyoruz. Opsiyonel olarak, kartvizitliğe lazer baskı ile logo veya isim baskısı da yapılabiliyor.
  


Kullanışlı ve Şık Hediye Setleri
 

Bu yıl, 8 Mart için özel hediye setleri hazırladık. Set içeriklerini de her kadının ihtiyaç duyduğu ve kullanmaktan keyif alacağı ürünlerden oluşturduk.
   

 

Her Zaman İhtiyaç Duyulan Ürünler


Kadınların her zaman kullandığı ve ihtiyaç duyduğu ürünler de, Kadınlar Günü hediyesi arayan kurumlar için iyi alternatifler oluşturur. Örneğin çanta aynası, çanta askılığı, manikür seti, şal, powerbank, fotoğraf çerçevesi, vb…

 

 

 

Daha fazla seçenek için Kadınlar Günü kategorimizde yer alan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Soru ve talepleriniz için bize her zaman ulaşabilirsiniz: 0212 275 26 50

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?