Kuruma Özel Logolu Bileklikler

10/11/2015 0 Yorum Kuruma Özel Takılar,

Bayileriniz ve çalışanlarınız için hem kullanışlı hem ekip ruhunu kuvvetlendiren şık bir kurumsal hediye arayışındaysanız, önerimiz logo uygulamalı bilekliklerdir. 


Fikri beğendiyseniz ama logom uygun değil diye düşünüyorsanız, siz mutlaka tasarımcılarımızdan fikir alın. Çünkü bazen logonun kendisi, bazen logodaki bir detay, bazen sektörel bir sembol, bazen şirketinizle özdeşleşmiş bir ürün/hizmet tasarıma fikir verir, ortaya herkesin beğendiği şık bir bileklik çıkar..

Kurumunuza özel tasarlanmış logolu bileklikler ile ekibinizi sevindirin…
 

Kuruma Özel Logolu Bileklikler Birlik Duygusunu Kuvvetlendirir…
 

 

Kurumsal Hediye Ajansı, müşterilerine standart bir katalog sunmak yerine, öncelikle kurumun kimliğine, hedef kitle profiline, kullanıma amacına bakarak, özel ve farklı hediye önerileri oluşturur. Hediye önerilerini hazırlarken temel aldığı nokta, hediyenin kalıcı olması, kullanışlı olması, duygusal bir bağ kurmayı sağlayacak özellikte olması ve kuruma veya kişiye göre özelleştirilebilir olmasıdır.

 

Aşağıda çeşitli şirketlere tasarladığımız kuruma özel logolu bileklikler yer almaktadır. Daha fazla seçenek ve size özel önerilerimiz için mutlaka arayın. 0212 275 26 50

 

 

Daha fazla logolu bileklik örneği görmek için lütfen tıklayınız.

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?