Kuruma Özel Logolu Küpeler

02/11/2015 0 Yorum Kuruma Özel Takılar,

Gündelik hayatın içerisinde, yaşayan bir kurumsal hediye arayışındaysanız, kuruma özel tasarım küpeler tam size göre. Hem gösterişli, hem anlamlı… Hem gözlere hitap eder hem kalplere… Kurumunuza özel tasarlanmış bir küpe ile kendinizden yıllarca keyifle bahsettirin…
 

Kadın Çalışanlarınızı Çok Mutlu Edecek Bir Hediye: Kuruma Özel Tasarım Logolu Küpeler
 

Kurumun kadın çalışanları, bayiler, müşteriler, medya çalışanları vb. kurumsal hediye verilmesi planlanan hemen hemen her hedef kitle grubu için, kuruma özel tasarım logolu küpeler, değerli ve anlamlı bir hediye seçeneğidir. Kurumun logosu, logosundan küçük bir detay veya bazen sektörel bir sembol kullanılarak tasarlanan küpeler, başka hiçbir yerde bulunmayan bir ürün olmaları nedeniyle de ayrı bir değere sahiptir.
 


 

Kuruma özel tasarım logolu küpeler, şirketin kadın çalışanları, kadın bloggerlar, kadın gazeteciler ve iş ortakları için değerli ve özel bir kurumsal hediyedir.
 

Altın veya gümüş olarak üretilebilecek kuruma özel tasarım küpeler, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, Anneler Günü, kuruluş yıldönümü, doğum günü, blogger toplantıları, basın toplantıları, yeni yıl vb. pek çok özel dönem veya aktivitede kullanılabilecek şık ve kaliteli bir hediyedir.
 


 

Kurumsal hediyeniz, şık bir hediye kutusunda, yanında sertifikası ve kurum mesajınızın yer aldığı kart ile beraber, hediye paketi yapılarak sunulur.
 

Klişe hediyelerden sıkılan ve hediyeleri ile iz bırakmak isteyen kurumlara özel tasarımlar üreten Kurumsal Hediye Ajansı ile hemen iletişime geçin, şirketinize özel tasarlayacağımız kurumsal takı ile farkınızı gösterin.


 

Daha fazla logolu küpe örneği görmek için lütfen tıklayın.

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?