Kuruma Özel Tasarım Logolu Kol Düğmesi

02/10/2015 0 Yorum Kuruma Özel Takılar,

Çalışanlarınız, bayileriniz, iş ortaklarınız, müşterileriniz için benzersiz bir kurumsal hediye… Logonuz, logonuzdan bir detay, sektörünüz veya kurumunuzla ilgili çağrışım gücü yüksek bir sembol; kuruma özel kol düğmesi tasarımına ilham verir. Ortaya, yıllarca keyifle kullanılacak, anlamlı ve özel bir kurumsal hediye çıkar.
 

Aşağıda çeşitli sektörlerden firmalara yaptığımız özel tasarım logolu kol düğmesi örneklerini inceleyebilirsiniz. Kol düğmesi, bütçenize uygun olarak 18 ayar altın, 14 ayar altın, 8 ayar altın, 925 ayar gümüş veya gümüş kaplama olarak üretilebilir. Tüm ürünlerimiz İstanbul'da, Kapalıçarşı'daki atölyemizde üretilmektedir.
 


 

Erkek Çalışanlarınız İçin Kalıcı ve Anlamlı Bir Hediye: Logolu Kol Düğmesi
 

Erkek bayileriniz veya erkek şirket çalışanlarınız için özel bir kurumsal hediye arayışındaysanız, prestijin ve şıklığın simgesi haline gelmiş kol düğmeleri iyi bir hediye seçeneği olacaktır.
 


 

Kurumsal Hediye Ajansı, kullandığı özel teknoloji ve usta işçilik ile mücevher şıklığında, kıymetli hediyeler üretiyor. Altın, gümüş ya da bronzdan işlenmiş şık kol düğmeleri, şirketinizin logosu ile süslenerek eşsiz birer değere dönüşüyor.

Çalışanlarınızın gündelik şıklığına da eşlik edebilecek bu şık kol düğmeleri, sadece gömlek kumaşının iki ucunu birleştirmiyor; şirket ile çalışanlar arasında da güçlü bir bağ kuruyor.

 

Daha fazla logolu kol düğmesi görmek için lütfen tıklayınız.

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?