Kuruma Özel Tasarım Hediyeler

31/10/2016 0 Yorum Kuruma Özel Tasarım Hediye,

Kuruluş yıldönümünüz için farklı ve anlamlı bir hediye arayışında mısınız? Bu yıl, yılbaşı hediyeniz özel ve benzersiz mi olsun istiyorsunuz? Şirket organizasyonunuz için konseptinize uygun değişik bir hediye mi arıyorsunuz? Sürekli aynı hediyeleri vermekten de almaktan da çok mu sıkıldınız? Artık tanışalım mı?:-)

 

Kurumsal hediye, şirket etkinliklerinin küçük bir parçasıymış gibi görünmekle beraber, en kalıcı hatırasıdır aslında. Bu nedenle, klişe bir hediye vermek yerine konsepte uygun ve kuruma özel tasarlanmış bir hediye vermek, etkinliğin başarısını katbekat artırır. Kuruma özel tasarım ürünler ise çoğunlukla en az bir aylık tasarım ve üretim süresi gerektirir. Bu nedenle, eğer özel tasarım bir hediye yaptırmayı düşünüyorsanız, hediye seçiminizi son günlere bırakmayın.
 

Tamamen Kuruma Özel Tasarım Hediyeler İle Fark Yaratın…

İster yeni yılda müşterileriniz ve çalışanlarınızla duygusal bağınızı kuvvetlendirmek, ister kuruluş yıldönümü coşkunuzu paylaşmak, ister uzun zamandır hazırlandığınız organizasyonunuza değer katacak bir hatıra için, kısacası hangi amaçla hediye arıyor olursanız olun, hediyenize tamamen size özel olsun. Sıradan ve her yerde bulunan ürünlerden farklı, tamamen kurumunuza özel tasarım hediyeler ile farkınızı gösterin.

Kuruma özel tasarım anahtarlık       Kuruma özel tasarım masaüstü kartvizitlik  Kuruma özel tasarım masaüstü obje

Kuruma Özel Tasarlanan Bir Tablo…

Şirketinizin binası, benzersiz ürünleriniz, faaliyet alanınızla ilgili çeşitli objeler, firmanızın bulunduğu şehir, ilçe veya semt, kısacası kurumunuz için anlamlı ve özel bir detay; sanat eseri niteliğinde bir tabloya dönüşsün. İster şirketinizin duvarlarını süsleyin, ister bayilerinize, bürokratlara veya iş ortaklarınıza hediye edin.

         

Tasarımın; hedef kitlenize uygun bir tasarım olması ilk adım. Mesela tablo; bayilere verilmek için veya şirket içi kullanım için ise kurumun logosu, şirket binası veya ürün kullanımı gayet uygun iken, eğer müşterilere, bürokratlara, medya çalışanlarına vs. verilecekse, daha genel bir tablo olması çok daha iyi bir tercih olacaktır. Bu durumda mesela, firmanın faaliyet gösterdiği şehir veya ilçe, o şehre özgü çeşitli tarihi veya kültürel unsurlar veya faaliyet alanınızla ilgili çağrışım gücü yüksek bir detay kullanılabilir ve herkes için ilgi çekici, kaliteli ve gösterişli bir tablo ortaya çıkar.

       
 

Kuruma Özel Tasarlanan Bir Ahşap Kutu…

Hediyenin içinde sunulduğu kutu, en az hediyenin kendisi kadar önemlidir. Hatta bazen kutu o kadar gösterişli olur ki, içine başka hiçbir şey koymak gerekmez bile; kutunun kendisi başlı başına bir hediye olur. Özellikle masif ahşap kutular, dayanıklılığı, kalitesi, şıklığı ve kullanışlılığı ile çok değerli bir hediyedir. VIP hediyelerinizin değerine değer katan ahşap kutular, kurumunuza özel tasarlanır. Kuruma özel tasarım ahşap kutunun ebatı ve iç detayı, kurumun ihtiyacına göre belirlenerek tasarlanır. Gerçek ağaçtan üretilen masif ahşap kutu, kaliteli bir kurumsal hediye vermek isteyen şirketler için şık ve kullanışlı bir alternatiftir.
 

   

Kuruma Özel Tasarım Masaüstü Objeler…

Kurumsal hediyeniz, ofis masalarını süslesin, şıklığı ile göz doldursun, hemen fark edilsin ve kendinden bolca bahsettirsin istiyorsanız, tamamen kuruma özel tasarım masaüstü objeler tam size göre. Masaüstü objeler, kurumunuzun faaliyet alanı anlatan bir detaydan yola çıkılarak tasarlanabileceği gibi, tamamen çağrışımın gücünden yararlanan bir tasarım da olabilir. Estetik, kaliteli ve hep göz önünde olan özel tasarım bir masaüstü obje ile hep akılda kalın…

    

Kurumsal Hediye Ajansı, özel tasarım kurumsal hediyeler arayanlara, göz alıcı alternatifler sunuyor. Siz de bu yıl, kurumunuza özel tasarlanacak bir hediye ile fark yaratmak istiyorsanız, bizi arayın. Farklı olmanın farkını yaşatan hediyelerinizle, kendinizden bahsettirin...

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?