Kurumlara Özel Tasarım Tavlalar

19/11/2014 0 Yorum Kuruma Özel Tasarım Hediye,

Şirketlerin çalışanlarına, bayilerine veya müşterilerine, çeşitli dönemlerde verdiği hediyeler, vizyonu hakkında da önemli ipuçları verir. Son yıllarda hızla gelişmekte olan kurumsal hediye trendlerinden biri, kişiye özel hediyeler sunmak. Kişiye özeli de abartmamak gerek tabi; özelleştirilmiş hediyelerden bahsediyoruz. Kişisel baskım ürünleri, kozmetik ürünleri gibi kişisel ürünler asla bir kurumsal hediye seçeneği olmamalı.
 

Öte yandan, herkes en çok kendisini sever. Kendisinin düşünüldüğü özel hediyeler almak ister. Kişinin ismiyle süslenmiş ve de kurumla ilişkilendirilmiş kurumsal hediyeler… Bu tür hediyeler, aidiyet duygusunu da önemli ölçüde etkiler…
 

Keyifli Mesajlar Veren Kurumsal Hediyeler…

Sosyal yaşamla ilişkilendirilmiş, keyif unsuru düşünülerek tasarlanmış kurumsal hediyeler, hediyeyi alan kişilerde hoş duygular yaratıyor. İş dışında da varlıklarına değer verildiğini görmenin ve bu değeri hissetmenin en incelikli yoludur keyfe odaklanmış kurumsal hediyeler. Kurumsal Hediye Ajansı, hızla tüketilen kurumsal hediyeler yerine, uzun süre kullanılabilen hediyeleri önerir. Tatil, çeşitli hobi kursları vb. hediye seçenekleri de elbette güzel ama etkisi çok hızlı geçmekte ve sonrasında da unutulup gitmekte… Oysa anlamlı bir hatıra olarak saklanabilecek, eşe-dosta gösterilebilecek, zevkle kullanılabilecek bir kurumsal hediye, etkisini yıllarca korur.
 


 

Kişiye Göre Özelleştirilebilen Kurumlara Özel Tavlalar
 

Keyfe odaklanmış ve sosyal hayatta her daim kullanılabilecek ürünler arasında ilk sıralarda yer alan tavla takımları, kalıcı bir hediye vermek isteyen kurumlar için iyi bir kurumsal hediye seçeneğidir. Kuruluş yıldönümü, yılbaşı, bayi toplantısı vb. hemen hemen her aktivitede hoş bir kurumsal hediye seçeneği olan tavlalar, kurumun isteğine göre yeniden tasarlanıp üretilebiliyor. Kurumsal Hediye Ajansı, kurumun vermek istediği mesaja ve yaratmak istediği etkiye göre tamamen özel tasarlanmış tavlalar üretir. Her bütçeye uygun kuruma özel tavla seçenekleri sunan Kurumsal Hediye Ajansı, şık ve kaliteli hediyeler üretiyor.

 


 

Kurumlara özel tavlalar, hediye edeceğiniz kişinin ismiyle süslenerek kişiselleştirilebilmektedir. Tavlanın dış kapaklarına, iç kısımlarına, zarlara, dama kutucuklarına yani hemen hemen her alanına özel uygulama yapılabilmektedir. Daha fazla bilgi için bizi hemen arayabilirsiniz…

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?