Kurumsal Hediyeniz Atlas Keseler İçinde Kapalıçarşı'dan Gelsin

05/11/2013 0 Yorum Kuruma Özel Tasarım Hediye,

Kurumsal hediye konteyner ile Uzakdoğu’dan değil, atlas keseler içinde Kapalıçarşı’dan gelsin!


Kurumsal Hediye Ajansı, şirketlerin hem farklı hem de kaliteli kurumsal hediye arayışına ‘butik çözümler’ üretiyor. Kurumsal Hediye Ajansı’nın takı ve aksesuarları hizmet verilen kuruma özel olarak tasarlanıyor, Kapalıçarşı’da deneyimli ustaların el emeğiyle üretiliyor ve sertifikalarıyla birlikte sunuluyor. Üstelik kurumlara hediye sunarken toplumsal fayda üretmenin keyfini de yaşatıyor.
 

Kurumsal Hediye Ajansı’nın tasarımlarında altın ve pırlanta ilk sırayı alıyor, talebe göre gümüş ya da bronz, yarı değerli taşlar da kullanılıyor. Arzu edildiğinde imitasyonlar da gerçekleştirilebiliyor. Üretimlerde, kurumun markası veya logosu, tasarımın temel unsuru olarak, takının, ambalajın ya da sadece sertifikanın üzerinde kullanılabiliyor.
 

Kurumlar, kol düğmesi, küpe, saat, kolye, bileklik, broş gibi takılar, rozet, madalya, anahtarlık veya masaüstü aksesuarlar seçebiliyor, bu formlarda hazırlanan özgün tasarımları lansman, bayi toplantısı ve yıldönümü benzeri kutlama etkinliklerinde ya da teşekkür, terfi, ödül gibi motivasyon etkinlikleri kapsamında değerlendiriyorlar.
 

Hediyenin kişiye özel ve incelikle düşünülmüş olması gerektiğini belirten Kurumsal Hediye Ajansı şunları söylüyor: “Ona değer katan asıl unsur da zaten budur. Her biri tek ve benzersiz olan tasarımlar ortaya çıkarıyor ve bunların üretimini Kapalıçarşı’da küçük atölyelerde, el tezgâhlarında gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimiz, son yıllarda ortalığı kaplayan, hepsi tıpatıp birbirine benzeyen ucuz promosyon malzemelerinin çok uzağında bir anlayışla yaratılıyor. Hem sunan kuruma, hem de alan kişiye ayrıcalık kazandırıyor.”
 

Daha fazla bilgi için: 0212 275 26 50 

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?