Kurumsal Rozetler Aidiyet Duygusunu Kuvvetlendirir

02/09/2015 0 Yorum Kuruma Özel Takılar,Kurumsal Rozet,

Kurumsal yaka iğnesi, çalışanlarınızın ve bayilerinizin  aidiyet duygusunu kuvvetlendirdiği gibi, sorumluluk ve güven duygularını de pekiştirir. Yaka iğnesi, saha ekibiniz için de kurumsal bir aksesuardır, şirketinizin itibarına katkı sağlar. Kurumsal rozetler, herkes için hoş ve kalıcı bir hatıradır.
 


Yaka iğneleri, kuruma bağlılığı perçinleyen ve motivasyonu artıran da bir aksesuardır. Rozet, birlik ve beraberliğin simgesidir. Aynı kurumda birlikte çalışan kişiler, yakalarındaki rozetler aracılığıyla psikolojik olarak birbirlerini etkiler ve bağlılıkları kuvvetlendirir.
 

Yaka iğneleri, kurumsal kimliğin en önemli tamamlayıcı parçalarından biridir, kurumun en etkili bireysel temsil aracıdır.
 

Neden Kurumsal Rozetler?
 

 • Şık ve kaliteli bir kurumsal rozet, tüm çalışanların yakasını süslerken, hem aidiyet duygusunu kuvvetlendirir, kurumsal birliği güçlendirir hem de çalışanların güven ve sorumluluk duygularına katkıda bulunur.
 • Yaka rozetleri, çalışanın kurumunu gururla temsil etmesi için bir araçtır.
 • Kurumsal rozetler, çalışana kendisini değerli ve bütünün önemli parçası olarak hissettirir, kişiye kurumsal kimlik kazandırır.
 • Kurumsal rozetler, ödüllendirme ve motivasyon aracıdır.
 • Yaka rozetleri, logonuzun görünürlüğünü ve kurum bilinirliğinizin artmasını sağlar.
 • Kuruluş yıldönümü, özel aktiviteler, yarışmalar vb. organizasyonlarda tematik tasarlanmış bir rozet, ölümsüz bir hatıra olur.
 • Dernekler, birlikler, federasyonlar, sivil toplum kuruluşları, kulüpler, vb.; aynı faaliyet konusu, aynı inanç ve duygu, aynı hedefler için bir araya gelmiş insanların mensubu oldukları kuruluşu en iyi temsil etme aracıdır yaka rozetleri.
 • Yaka rozetleri en çok firma ve çalışanın tanınması, bağlılığın ve gururun gösterilmesi, ekip ruhunun kuvvetlendirilmesi için kullanılır.
 • Kısacası kurumsal rozetler, modası hiç geçmeyen anlamlı, kalıcı ve şık bir kurumsal hediyedir. Daima saklanacak ve gururla hatırlanacak bir anıdır.
   

Ustanın Ellerinde Her Rozet Bir Mücevher Özeninde...
 

Bir kurumun en değerli kurumsal kimlik parçalarından biridir yaka rozetleri. İçeride bağlılığın sembolü, dışarıda tanıtım aracı ve kuruma duyduğu gururun simgesidir. Bu kadar özel bir yere sahip olan kurumsal rozetler, tasarım ve üretim esnasında da hakkettiği değeri görmelidir. Kurumsal Hediye Ajansı, Kapalıçarşı'da usta ellerde üretir tüm yaka rozetlerini. Rozetler, hem işçilik kaliteleri, hem maden değeri, hem de estetik ve kaliteli görünümleriyle tüm çalışanlarınızın gururla takacağı bir aksesuara dönüşür.
 

Kurumsal Rozet Hangi Yakaya Takılır?
 

Fransızca'da "küçük çiçek" anlamına gelen rozet; kurum işaretlerinin küçük semboller biçimine getirilerek yakaya takılması ile ortaya çıkmıştır. Günümüzde bir tanıtma, ödüllendirme ve bağlılık aracı olarak kullanılan rozet, genellikle erkeklerde ceketin sol yakasına, kadınlarda ise elbisenin sol göğüs kısmına takılmaktadır.
 

 

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?