Kurumsal Yeni Yıl Hediye Seçiminin Tam Zamanı!

10/10/2016 0 Yorum

Artık klişe hale gelerek etkisini kaybetmiş yeni yıl hediyelerinden sıkıldıysanız ve 2017 kurumsal yılbaşı hediyenizle fark yaratmak istiyorsanız, kuruma özel tasarım hediye alternatiflerimiz tam size göre!

 

Müşterileriniz, bayileriniz, çalışanlarınız kısacası her hedef kitle grubu için, ister vip ister ekonomik hediyeler arıyor olun, Kurumsal Hediye Ajansı farklı, kaliteli ve özel tasarım ürünleri ile size zengin seçenekler sunar.

 

Ahşap Logolu Kartvizitlik Kutusunda Kuruma Özel Tasarım Takı...

Hem takı/aksesuar hem masaüstü kartvizitlik... Takı ve aksesuar; logonuzun tamamı veya logonuzun bir parçasından ilham alan şık, kullanışlı, kalıcı bir hatıra... 925 ayar gümüş bileklik, kol düğmesi, kolye, küpe, kravat iğnesi, rozet... Logo uygulamalı ahşap kartvizitlik kutusunda sunum. İki kalıcı ve değerli ürün, tek bir hediye... Daha fazla bilgi için lütfen tıklayın.

   

 

Kurumunuza Özel Tasarım Gravür Tablolar...

Müşterilerinize, çalışanlarınıza, bayilerinize, iş ortaklarınıza ve tedarikçilerinize; geçmişinize bağlılığınızı ve geleceğe inancınızı anlatmanın en şık yolu, tamamen kurumunuza özel tasarlanmış bir gravür... Şirketinizin kurulduğu şehir, semt veya ilk fabrikanız vb. kurumunuza özel, estetik değer taşıyan özel bir tablo...

Daha fazla bilgi için lütfen tıklayın.

 

 

Kurumunuza Özel Tasarım Masif Kutular...

Hediyenin kendisi kutu olabileceği gibi, kutunun içerisine ayrıca bir şekerleme, çikolata, lavanta, lokum, takı, vb. ürün de konulabilir.
Daha fazla bilgi için lütfen tıklayın.

 

 

Kurumunuza Özel Tasarlanan Masaüstü Objeler...

Masaüstü objeler, yüksek görünürlükleri nedeniyle ideal kurumsal hediyelerdir. Masaüstü objeler sadece dekoratif amaçlı olabileceği gibi, kartvizitlik, notluk, saat, kağıt ağırlığı, vb. işlevler de yüklenebilir. Daha fazla bilgi için lütfen tıklayın.

 

 

Özel Tasarım Plaket ve Objeler...

Her yerde bulunan klişe plaketlere bir yenisini eklemek yerine, tamamen kurumunuza özel tasarlanan plaketler ve masaüstü objeler ile farkınızı gösterin. Daha fazla bilgi için lütfen tıklayın.

     

Daha fazla kuruma özel tasarım örnek çalışma görmek için lütfen tıklayın.

 


 

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?