Kurumsal Yılbaşı Hediyeleri İçin Yepyeni Fikirler

08/10/2013 0 Yorum Kuruma Özel Takılar,

Her yılbaşında müşterilerinize ajanda, defter, kalem, çikolata, USB, bardak vs. göndermekten sıkıldınız mı? Kaliteli, farklı, yaratıcı ve iz bırakacak bir hediye mi arıyorsunuz? Neden kurumsal takılara bakmıyorsunuz?


“Kurumsal takı da nedir?” mi dediniz?
 

Hemen anlatalım.
 

Kurumsal takı ve aksesuarlar; müşterilerinizin gündelik hayatta keyifle kullanabilecekleri kurumunuza özel takı tasarımlarıdır.
 

Pırlantadan altına, gümüşten altın kaplama bronza kadar her bütçeye uygun geniş üretim imkanı var…
 

İster VIP müşterilerinize, ister sadık müşterilerinize veya çalışanlarınıza…
 

Öyle bir hediye ki, alan herkesi mutlu edecek, özel ve değerli hissettirecek…
 

Hayal Ettiğiniz Her Takıyı Gerçeğe Dönüştüren Usta Eller

Kurumsal takı ve aksesuar derken, hayal gücünüze de yer açan geniş bir alandan bahsediyoruz.
 

En çok tercih edilen seçeneklerden biri kol düğmesi mesela. Broş, yaka iğnesi, kolye, küpe, yüzük, bileklik, madalya gibi seçenekler de kolay kullanım alanı bulan kurumsal hediyeler.
 

Ama öyle ya, bizim aklımıza gelmeyen bir ürün düşer aklınıza, hiç merak etmeyin! Atölyemizde, hayal ettiğiniz her takı tasarlanıp üretiliyor.
 

Bütçeniz mi kısıtlı, onun da çaresi var! Altın, gümüş, altın kaplama… Bütçenize uygun madeni seçin, bu yılbaşına fark yaratacak hediyelerle imzanızı atın.
 

Bu kadar özgün bir hediyeyi anlatırken, biraz klişe olacak bu söz biliyoruz ama e gerçek de bu; “siz isteyin, yeter” :-)
 

İstiyorum ama nasıl bir şey yaptırsam bilemiyorum diyorsanız, bizi arayın (0212 275 2650) veya aklınızdakileri bize hemen yazın, yanıtlayalım…

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?