Logolu Kol Düğmeleri

05/06/2014 0 Yorum Kuruma Özel Takılar,

Kurumsal etkinliklerinizde müşteri ya da çalışanlarınıza hediye edebileceğiz, şirketiniz için özelleştirilmiş şık kol düğmeleri sadece iki kumaş arasında değil şirketinizle diğer kişiler arasında şık bağlar kurabilir…
 

Kuruluş yıldönümü kutlamaları, yeni yıl yemeği, yılbaşı partisi, emeklilik hediyesi, kıdem ve terfi kutlamaları, bayi toplantıları veya teşvik ve performans ödüllendirmesi gibi kurumunuza özel günlerde, erkek çalışanlarınıza hediye edeceğiniz şık bir logolu kol düğmesi, sıradan bir kurumsal hediyeden çok daha kıymetli bir bağ oluşturabilir. Mücevher kalitesi katılmış ve şirketinize özel olarak tasarlanmış bu şık aksesuar, hediye verilen kişileri özel hissettirirken kurumsal imajınıza da değer katar.
 

Kurumlara Özel Logolu Kol Düğmesi
 

Kurumsal hediye üretmenin ötesinde, kurumlara değer katmak ve kurumsal sadakat yaratmak amacıyla yola çıkan Kurumsal Hediye Ajansı, özel günlerinizde ihtiyaç duyacağınız benzersiz kurumsal hediye seçenekleri sunuyor.

Erkekler için prestijli bir aksesuar olan kol düğmeleri, şirketinize özel aksesuarlar olarak tasarlanarak, mücevher kalitesinde birer hediyeye dönüşüyor.

Tercihinize göre altın, gümüş ya da bronzdan işlenebilecek kol düğmeleri, şirketinizin logo ya da amblemi ile süslenerek sadece size özel hale getiriliyor.

Kurumsal renkleriniz ve imajınıza uygun olarak yapılan logolu kol düğmeleri, bütçenize en uygun seçeneklerle kalıcı değerler haline geliyor.
 

İz bırakacak ve yıllarca kullanılacak çok şık kurumsal hediye seçenekleri için bizimle iletişime geçin. 

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?