Mezuniyet Hatırası

02/04/2015 0 Yorum

Özel okullar; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Mezuniyet, Öğretmenler Günü, mezunlar toplantısı, yılbaşı vb. çeşitli dönemlerde öğrenci, öğretmen ve mezunlarına verdikleri hediyeler ile hem hoş bir hatıra yaratırlar hem de farklarını gösterirler. Özellikle, okul ile ilişkilendirilmiş, bir ömür boyu hatıra olarak kullanılabilecek hediyeler, herkesi mutlu eder. Okul-öğrenci-öğretmen arasındaki bağı kuvvetlendiren ve hep pozitif duygularla hatırlanmayı sağlayan bu hediyeler, ne kadar farklı ise o kadar güçlü bir etki bırakırlar.

 


Özel Okullardan Öğrenciye Hediye…
 

Kurumsal Hediye Ajansı, okulların kurumsal hediye ihtiyacına özel ve benzersiz seçenekler hazırladı. Her bir okulun kimliğine ve iletişim stratejilerine uygun olarak, o kuruma özel kurumsal hediyeler tasarlayan Kurumsal Hediye Ajansı, hediyeleri ile fark yaratmak isteyen kurumlara çok özel seçenekler sunuyor. 23 Nisan, 19 Mayıs gibi özel günlerde öğrenciye hediye, karne hediyesi, daima özenle saklanılacak değerli bir hatıra olan mezuniyet hediyesi, çeşitli dallarda başarılar kazanan öğrenciye başarı hediyesi yani öğrencilere hediye vermek istediğiniz tüm dönemler için, kurumunuza özel hediyeler hazırlıyoruz.
 

Okulun Logosu İle Tasarlanan Şık Takılar…
 

Kurumsal Hediye Ajansı, okulunuzun logosu, amblemi veya seçtiğiniz özel bir figür ile şık takı ve aksesuarlar tasarlar. Gündelik hayatın içerisinde keyifle kullanılan, bir ömür boyu hatıra olarak saklanan kurumsal takı ve aksesuarlar, her okul için değerli bir hediye seçeneğidir. Özellikle mezun olan öğrenciler, tayini çıkan veya emekli olan öğretmenler için anlamlı ve özel bir hediyedir.
 

Okulunuzun logosuyla tasarlanmış, her daim özenle saklanılacak şık bir hediye… Logonuz ile tasarlanmış bileklik, kolye, yüzük modelleri…


Kimi okulun logosu, takı tasarımı için çok uygundur. Örneğin Vizyon Koleji ve Mektebim Okulları’nın logolarından ilham alan bu bileklikler, hem çok şık hem de kullanışlı.

Ama logonuz tasarımda kullanılmak için uygun değilse, o zaman istediğiniz bir figürü kullanıp, arkasına kurum adı/tarih bilgilerini yazarak, ürünü yine kuruma özel ve benzersiz hale getiriyoruz.
 

Doğa Koleji’ne Öğretmenler Günü hediyesi olarak tasarlanan, kişiye özel kolye ve kol düğmesi…


Logolu Kitap Ayraçları…

 

Öğrencileri okumaya teşvik eden, okuyan öğrencileri ödüllendiren anlamlı ve kullanışlı bir hediye; kitap ayracı.

Logolu kitap ayraçları, kurumunuzun itibarına ve marka algısına da önemli katkılar sağlar.

İstediğiniz şekilde tasarlanabilen kitap ayraçları ile hem öğrencilerinizin hem velilerin kalplerini fethedin.

 

Daha fazla mezuniyet hediyesi hediye önerisi görmek için tıklayın.

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?