Mutlu Akü Bayi Toplantısı Hediyeleri

26/12/2014 0 Yorum Kuruma Özel Takılar,Bayi Toplantısı Hediyeleri,

Şirketlerin gözbebekleri bayiler, genelde yılda bir bazen iki toplantı ile bir araya gelir ve dönem değerlendirmesi yaparlar. Bu önemli iş toplantısı aynı zamanda bir sosyalleşme ve bağları kuvvetlendirme dönemidir. Bayi toplantısında verilen mesajlar, yapılan paylaşımlar, yeni dönem hedefleri bol eğlence ve şık hediyeler ile taçlandırılır.
 

Bayi Toplantılarının En Keyifli Detayı: Bayi Toplantısı Hediyeleri
 

 

Mutlu Akü bu yıl düzenlediği bayi toplantısında, bayilerine özel bir hediye vermek istedi. Anlamlı bir hatıra niteliği taşımasını istedikleri hediye için, öneriler çalıştık. Nihayetinde logolu kol düğmesi ve logolu sonsuzluk bilekliği konusunda hemfikir olduk. Erkekler için 925 ayar Mutlu logolu kol düğmesi ve kadınlar için de logolu sonsuzluk temalı gümüş bileklik tasarladık. Mutlu Akü bayi toplantısı hediyeleri, özel hediye kutularında, yanlarında sertifikaları ve kurum mesajının yer aldığı kartıyla beraber sunuldu.


 

Kalıcı ve kuruma özel hediyeleriyle, birlik ve beraberlik mesajı veren Mutlu Akü’ye Kurumsal Hediye Ajansı’nı tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

 

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?