Mutlu Akü Kuruluş Yıldönümü Hediyesi...

06/05/2015 0 Yorum Kuruma Özel Tasarım Hediye,Kuruluş Yıldönümü Hediyeleri,

Bu yıl 70. yılını kutlayan Mutlu Akü, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da kurumsal hediye seçiminde tercihini Kurumsal Hediye Ajansı'ndan yana yaptı. Hediyeler; Mutlu Akü, Povver Akü ve Çelik Akü'nün bayi toplantılarında dağıtıldı ve 70. kuruluş yıldönümü hediyesi olarak sunuldu. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da bayi toplantısı hediyesi için bizi tercih eden Mutlu Akü'ye kurumumuza güvenleri ve keyifli işbirlikleri için çok teşekkür ederiz.
 


 

Kuruluş Yıldönümü Hediyesi Özel ve Anlamlı Olmalı...
 

Bir şirketin kuruluş yıldönümü, en önemli günlerden biridir. Kuruluş yıldönümü, şirket çalışanlarının, varsa bayilerin ve mutlaka müşterilerin dahil edilerek kutlandığı günler olmalı. Şirketlerin; hem iç müşteri hem dış müşteri ile yeniden ve sıcak bir iletişim kurma fırsatı veren kuruluş yıldönümü gibi özel dönemleri kaçırmaması önemlidir. Kurumsal Hediye Ajansı, şirketlerin kuruluş yıldönümü kutlamaları için kurumsal hediye önerilerini sunarken; en yüksek etkileşimi sağlayacak hediyeleri hedefler. Heyecan yaratan, birlik ve beraberliği kuvvetlendiren, anlamlı ve kurumla ilişkilendirilmiş ve de hatta sunumuyla kişiye özelleştirilmiş hediyeleri ile kurumların gururla sunduğu hediyeler tasarlar, üretir ve sunar...
 


 

Akü'den İlham Alan Özel Tasarım Masaüstü Kartvizitlik...
 

Mutlu Akü'nün 70. yılı anısına bayi toplantısında dağıtılmak üzere bir hediye fikri üzerinde çalıştık. Pek çok fikir arasında nihayet, kurumun faaliyet alanıyla ilişkilendirilmiş, anlamlı ve kullanışlı bir kurumsal hediyede karar kıldık. Fikrimizi anlattık, müşterimiz de fikrimize güvendi ve ortaya hayalden gerçeğe dönüşen şık bir masaüstü obje çıktı.

Aküden ilham alarak tasarladığımız kartvizitliğin artı ve eksileri altın kaplama yapıldı.

Üzerinde kişinin ismi ve kurum logosu olan plakası ve ön kısmında şık saati ile ortaya benzersiz bir obje çıktı.

Tamamen kuruma özel tasarladığımız kartvizitlik, bayilerin masalarında hem kullanışlı hem de değerli bir hatıra olarak yerini aldı bile.


Şirketinizin kuruluş yıldönümü için sadece size özel, konseptinize uygun, kurumunuzla ilişkilendirilmiş, farklı ve anlamlı bir kurumsal hediye arayışındaysanız, bizimle tanışmanın tam zamanıdır. 


Size özel hediye fikirleri çalışmamız için bizimle hemen iletişime geçin, çok konuşulacak ve hep hatırlanacak kurumsal hediyeniz ile farkınızı gösterin. 0212 275 26 50

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?