Neden Kuruma Özel Tasarım Hediyeler?

09/11/2016 0 Yorum Hediye Seçimi Yaparken,Kuruma Özel Tasarım Hediye,

Kurumsal hediye, itibarın önemli göstergelerinden biridir. Kuruma özel tasarım hediyeler, başka yerde bulunan ve herkesin kolayca ulaşabildiği ürünler olmadığı için bir kurumun farklılaşmasına ve akılda kalıcı olmasında önemli bir rol oynar.

 

Pek çok kurum yılbaşı, kuruluş yıldönümü, bayi toplantısı, özel organizasyon vb. dönemlerde müşterilerine, bayilerine, medyaya ve tüm iş ortaklarına kurumsal hediye vererek, hem kendini yeniden hatırlatır hem de duygusal bağını kuvvetlendirir. Bu dönemler, hediye vermek için en uygun ve etkili dönemlerdir. Ancak, verilen hediyenin ne olduğuna bağlı olarak etkisi de çok değişkenlik gösterir.

 

Her yerde bulunan, sıradan ve klişe hediyeler, etkisi de çok çabuk kaybolan hediyelerdir. Bu nedenle, kurumsal hediyeye ayırdığınız bütçeden maksimum fayda sağlamak için en iyi hediye alternatifi kuruma özel tasarlanan ve başka yerde bulunamayan hediyelerdir.

 

Neden Kuruma Özel Tasarım Hediye?

 

Çünkü Özel Hissettirir…

Kuruma özel tasarım hediyeler farklı, benzersiz ve değerlidir. Hediyeyi verdiğiniz kişiler, hediyeye ne kadar özenildiğini ve dolayısıyla ne kadar değer gördüklerini hissederler ve benzersiz bir hediye almanın gururunu yaşarlar.

 

Çünkü Hepimiz, Kimsede Olmayan Hediyeler İsteriz…

İnsan doğası gereği, az bulunan ve hatta kimsede bulunmayan şeylere sahip olmak ister. Bu nedenle kuruma özel tasarlanmış ve başka yerde satışı olmayan hediyeler, herkes için cazip ve değerlidir. Özel tasarım ve butik işlerin bu denli ilgi görmesinin nedenlerinden biri de, nadir olana sahip olma isteğidir. Kuruma özel tasarım hediyeler, fark yaratmak ve farkını göstermek isteyen kurumlar için en iyi hediye alternatifidir.

 

Çünkü Özel Tasarımdır ve Sınırlı Sayıda Üretilmiştir…

Kuruma özel tasarımlar, sadece o firmaya özel tasarlanıp üretilmiştir. Kurumun faaliyet alanı, sektörü, başlıca özellikleri, farklılıkları, öne çıkan yanları, vb. çeşitli temalardan esinlenilerek tasarlanmıştır. Ve sadece belirli sayıda üretilip, belirli sayıda kişiye dağıtılmıştır. Bu nedenle özel tasarım hediyeler, herkesin almak istediği hediye tipidir.

 

Çünkü Kurumunuza Özeldir ve Hep Hatırlanmanızı Sağlar…

Sadece ilgili firma için tasarlanıp üretilen hediyeler, tamamen o kuruma özeldir. Ve kurum ile ilişkilendirilmiş iyi bir tasarım, kurumun hep hatırlanmasını sağlar, marka itibarını kuvvetlendirir.

 

Siz de, kurumunuza özel tasarım bir hediye arayışındaysanız, Türkiye’nin önde gelen pek çok firmasına uzun yıllardır özel tasarım kurumsal hediye konusunda başarıyla hizmet veren firmamızla tanışın, hayalini kurduğunuz hediyeyi, alkışlanacak projelere dönüştürelim…

Daha fazla bilgi için: 0212 275 26 50

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?