Neden Kurumsal Takı?

19/08/2015 0 Yorum Kuruma Özel Takılar,

Kurumsal takı ve aksesuarlar, kuruma özel tasarlanmış hediyelerdir. Tasarımlarda kurumun logosu, amblemi, sembol haline gelmiş bir ürünü, sektörel bir unsuru vb. ele alınabilir. Kurumsal takı ve aksesuarda en önemli unsur, tasarımın kurum ile ilişkilendirilmesidir. Böylece, doğrudan veya dolaylı olarak, kurumun keyifle kullanılan bir aksesuar aracılığıyla hep pozitif duygularla hatırlanması hedeflenir. Kurumsal takı, çalışanlar ile kurum arasındaki bağı kuvvetlendirir, çalışanların aidiyet duygularını besler. Kurumsal takılar, değerli ve kalıcı birer hatıradır.
 

Kurumsal takılar; bronz, gümüş, altın gibi materyallerden üretilirler. Üzerinde kurum mesajınızın bulunduğu sertifikası ile birlikte yine özel tasarlanmış şık kutularda sunulurlar.
 


 

Kurumsal Hediye Ajansı olarak biz, şirketlerin tüm kurumsal aktivitelerinde kullanabilecekleri özel takı ve aksesuarlar üretiyoruz. Kurumların, şirket çalışanlarına ya da müşterilerine hediye edebilecekleri bu özel tasarım ürünleri; altın, gümüş veya bronz gibi kıymetli madenlerden işliyoruz.
 


 

En Değerli Kurumsal Hediye, Kurum İle İlişkilendirilmiş Olandır...
 

Biz, en değerli kurumsal hediyenin; kurumla ilişkilendirilmiş, müşteri veya çalışana göre kişiselleştirilmiş hediyeler olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, her kurum için o kurumun yapısına ve kimliğine uygun takı ve aksesuarlar tasarlayarak, butik çözümler üretiyoruz.
 


 

Her Bütçeye Uygun Kurumsal Takı ve Aksesuarlar...
 

Her kurumun tercihleri doğrultusunda altın, gümüş, altın kaplama, gümüş ya da diğer değerli madenlerden özenle işlediğimiz takı ve aksesuarları, şık ambalajları ile birlikte sunuyoruz.


 

Ürün tasarımlarında, kurumların logolarını ya da kurumla ilişkili özel simgeleri takı veya aksesuarın üzerine işliyor, ürünün kurum ile ilişkilendirilmesine özen gösteriyoruz. Tasarımcılarımızın hazırladığı ürün örneklerini onaylamanızın ardından üretim sürecine geçiyoruz.
 

Kurumsal Kimliğinize Uyumlu, Yaratıcı Tasarımlar...
 

Üretimi Türkiye, Kapalıçarşı’da; çeşitli alanlarda uzmanlaşmış kuyum atölyelerimizde yapıyoruz. Tasarımların süslemelerinde ise mine veya renkli taşlar kullanıyoruz.
 

Yani, tasarımından sunumuna kadar, kurumsal kimliğinize en uygun, en kaliteli ve en şık kurumsal hediyeyi üretmek için çalışıyoruz.

:eşitli kurumlar için tasarladığımız kurumsal rozet, logolu kol düğmesi, logolu bileklik, logolu kolye vb. kurumsal takı örneklerimizi görmek için lütfen tıklayın.

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?