Organik Kimya Kuruluş Yıldönümü Hediyesi

25/03/2015 0 Yorum Kuruma Özel Tasarım Hediye,Kuruma Özel Takılar,Kuruluş Yıldönümü Hediyeleri,

Bu yıl 50. kuruluş yıldönümünü kutlayan Türkiye’nin önde gelen kimya şirketlerinden Organik Kimya, kuruluş yıldönümü hediyesi ihtiyacı için şirketimizden hizmet aldı.

 


 

Organik Kimya Kuruluş Yıldönümü Hediyesi
 

50. kuruluş yıldönümünde çalışanlarına özel bir hediye vermek isteyen Organik Kimya, herkesin kullanabileceği, hatıra değeri olan, aynı zamanda bütünleştirici bir özelliği olan bileklikte karar kıldı. 50. yıla özel bir logo çalışan kurumun, rengarenk logosu kurumsal takı için zaten uygundu. Geriye tasarımcılarımızın ve kuyum ustalarımızın sihirli dokunuşları kalmıştı…
  

Herkesin Keyifle Kullanacağı Bir Kuruluş Yıldönümü Hediyesi…
 

Takı ve aksesuar, gündelik hayatın vazgeçilmezi. Şirketler; alınıp bir kenara bırakılacak hediyeler yerine, hediye edilen kişilerin üzerinde taşıyacağı, keyifle kullanacağı ve herkese gururla göstereceği şık bir takı veya aksesuarı her zaman daha çok tercih etmektedir. Üstelik, kurumun amblemi veya logosu takı ve aksesuar tasarımında kullanılmaya uygunsa, ortaya gerçekten çok hoş kurumsal hediyeler çıkıyor. Hem değerli bir hatıra hem de keyifle kullanılan bir aksesuar oluyor… Makrome örgü iple süslediğimiz unisex bileklik, ultraviyole mine tekniğiyle renklendirildi. Logodaki renklerle neredeyse birebir örtüşen renklerle ürettiğimiz bileklik, hem kadınlar hem de erkekler için kullanışlı bir hediyeye dönüştü. Modern, spor ve kolay kullanımlı özel tasarım bilekliğin arkasına “Organik Kimya 50. Yıl” yazarak, 50. kuruluş yıldönümü hatırasını ölümsüzleştirdik.
  

Kişiye Özel Hediye Paketlerinde Şık Bir Sunum…
 

Ürünler, üzerinde Organik Kimya logosu olan şık kutularda, hediye paketi yapılarak sunuldu. Kutlama mesajları, isme özel hazırlanarak hediye kişiye özel hale getirildi.
 

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?