Özel Tasarım Hediye

27/08/2018 0 Yorum Hediye Seçimi Yaparken,Kuruma Özel Tasarım Hediye,Bayi Toplantısı Hediyeleri,Kıdem Hediyeleri,

Yüksek rekabet ve alternatiflerin çokluğu sebebiyle farklılaşmanın ve dikkat çekmenin oldukça zor hale geldiği günümüzde, kurumsal hediyelerinizle fark yaratabilir ve hedef kitlenizin kalbine yerleşebilirsiniz. Bunun yolu ise, onlara verdiğiniz değeri hissettiren özenle hazırlanmış bir özel tasarım hediye…
 

Özel Tasarım Hediye Verdiğiniz Değeri Anlatır…

özel tasarım hediyeİster müşterileriniz için ister çalışanlarınız veya bayileriniz için olsun, her yerde bulunan, herkesin kolayca sahip olabildiği ürünlerden ziyade, tamamen size özel tasarlanarak üretilmiş ve başka bir yerde satışı yapılmayan özel tasarım ürünler, çok daha etkili hediyelerdir.

Çünkü özel tasarım hediyeler, hedef kitlenize gösterdiğiniz ilginin, değerin ve hassasiyetin göstergeleridir. Emek harcanmış, özenilmiş, üzerinde incelikle düşünülmüş, usta ellerde hayat bulmuş, benzersiz bir özel tasarım hediye; hem herkese iyi hissettirir hem de kurumunuzla bağlarını kuvvetlendirir.
 

Özel Tasarım Hediye Ama Ne?

Kurumsal Hediye Ajansı olarak bizim özel tasarım hediyeye bakış açımız iki ana temelden beslenir. Birincisi; özel tasarım hediye, kurumun marka kimliği ile uyumluluk göstermeli ve marka mesajını desteklemeli. İkincisi; özel tasarım hediye, hediyenin verileceği hedef kitle için anlamlı, ilgi çekici ve kullanışlı olmalı.

Özetle, mesele sadece özel tasarım bir hediye yapmak değildir. Eğer özel tasarım hediyeniz yukarıda bahsettiğimiz iki koşulu karşılamıyorsa, yüksek ihtimalle paranızı çöpe attınız.
 

Hikayesi Olan Özel Tasarım Hediyeler…

Özel tasarım bir hediyeyi değerli yapan şey, ona harcadığınız paradan ziyade ona kattığınız değerdir. Mümkünse bir hikayesi olmalıdır mesela özel tasarım hediyenizin. Bu hikaye, bir duyguya dayandıysa daha da kuvvetli bir etkiye sahip olur. Ve en önemlisi de, bu duygu, hedef kitlenizin kurumunuza yaklaşımını pozitif etkileyecek bir duygu olmalı.


 

Görünürlüğü Yüksek Özel Tasarım Hediyeler…

Özel tasarım hediyelerde, önemli bir diğer detay ise, hediyenin görünürlük oranının yüksek olmasıdır. Öyle bir hediye olmalıdır ki, kişi onu sergilemekten gurur duymalıdır. İster bir tablo olsun duvarını süslesin, ister bir masaüstü obje olsun masasında yer bulsun, ister bir aksesuar olsun, kıyafetini tamamlasın ama her halükarda, kullanmaya ve göstermeye değer bir ürün olsun.
 

Eğer kurumunuz için kıdem hediyesi, bayilere hediye, kuruluş yıldönümü hediyesi, vb. özel dönemler için özel tasarım bir hediye arayışındaysanız, lütfen bizimle iletişime geçin: 0212 275 26 50.

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?