Promosyonda Yaratıcı Seçenekler

20/03/2014 0 Yorum

İş dünyasının yükselen değeri inovasyon ve yenilik, sadece şirketinizin ürün, hizmet ve projelerinde mi işe yarar yoksa kurumsal promosyon ürünlerinde bile (!) etkili midir? Peki ama nasıl bir yenilik diyorsanız…
 

Promosyon denince aklınıza ilk olarak ajanda, kalem, kupa ya da anahtarlık geliyorsa… Bu tür hediyelerden en az 5 tane de sizde varsa… Ve yine bu hediyelerin en az iki tanesi kullanılmadan öylece bir köşede duruyorsa… Ve biz bunlardan en ufak bir şüphe bile duymuyorsak… İnovasyon ve yeniliğin; firmaların sadece kendi ürün, hizmet ve projelerinde etkili bir değer olmadığı, yeterince açık sanıyoruz.
 

Kurumsal Hediye Ajansı ile tanışmanızın tam zamanı!
 

Görünün o ki, müşterilerinizi ve çalışanlarınızı hediyelerle özel hissettirmenin, mutlu etmenin yolu bu promosyonlardan geçmiyor. Kurumsal Hediye Ajansı olarak biz, yaratıcı ve yenilikçi hediye seçenekleri sunduğumuz yepyeni bir yol açıyoruz. Kuyum sektöründeki deneyimimizi kurumsal hediye alanına aktararak, kurumsal imajınıza uygun ve kalıcı kurumsal promosyon hediyeleri üretiyoruz. Altın, gümüş ya da diğer kıymetli madenlerden; isteğinize göre şekillendireceğimiz rozet, kol düğmesi, kolye, bileklik, küpe veya bambaşka şık aksesuarlar tasarlıyoruz. Dilerseniz tüm bu tasarımları logonuz ile süslüyoruz. Bütçenize uygun seçeneklerle; şık, kalıcı ve klişelerin dışında hediyeler vermenize aracılık ediyoruz.
 

Çünkü Her Alanda İnovasyon
 

Kurumsal promosyon, genellikle firmaların yüksek maliyetlerden kaçınarak hem çalışanları hem de müşterileri üzerinde güzel bir etki yaratmaya çalıştığı bir alan. Hatta bazı firmalar promosyonları, yazının girişinde de ünlem (!) ile dikkat çektiğimiz “bile” kategorisinde bir iş olarak görünüyor. Hediye vermek, müşteri ve çalışanları değerli hissettirmek kıymetli bir çaba olsa da, bu tür hediyelerle bunu sağlamak günümüz dünyasında pek de kalıcı bir etki yaratmıyor. Dolayısıyla çok sıradan görülen kurumsal promosyon alanına da inovatif bir anlayışla yaklaşmak, kaçınılmaz hale geliyor.
 

Kurumsal Hediye Ajansı ile tanışmak ve bütçenize uygun hediye seçeneklerini görmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?