Şirketlerden Kadınlar Günü Hediyesi…

02/04/2015 0 Yorum Kadınlar Günü Hediyeleri,

8 Mart Dünya Kadınlar Günü geride kaldı. Kadına şiddetin günden güne arttığı şu dönemde, pek çok şirket kadına destek vermeyi bir sosyal sorumluluk olarak kabul etti ve bu çerçevede çeşitli aktiviteler düzenledi. Duyarlılıkları ile hem çalışanlarının hem müşterilerinin takdirini toplayan şirketler, kurumsal itibarlarına da önemli katkılar sağladılar.
 

Kadınlar Günü hediyesi ile fark yaratan şirketler…
 

Kadının iş hayatındaki varlığını destekleyen kurumlar, bu özel günde kadın çalışanlarını unutmadı ve küçük hediyeler ile Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladılar. Çalıştıkları şirketlerin duyarlı yaklaşımları, kadın çalışanların motivasyonunu yükselttiği gibi kuruma bağlılıklarını da kuvvetlendirdi. Başta Alstom Enerji, Ariston, GittiGidiyor, Şanlıurfa Barosu olmak üzere Kadınlar Günü için hediye seçimini Kurumsal Hediye Ajansı’ndan yapan tüm şirketlere çok teşekkür ederiz.
 


 

Şanlıurfa Barosu’nun Dünya Kadınlar Günü için kadın avukatlarına hediye ettiği logo ve kişi ismi yer alan metal kartvizitlikler… Hediye paketinde, yanında kurum mesajının yer aldığı kart ile beraber sunuldu.
 

Kullanışlı ve Anlamlı Bir Kadınlar Günü Hediyesi…

Şirket yöneticilerinin kadınlar günü mesajlarının yer aldığı kartlarla beraber sunulan minik hediyeler, kadınların keyifle kullanacağı ürünlerden seçildi… Kadınlar Günü hediyesi seçilirken, bu özel günle anlamlandırılmış hediyeler olmasına özellikle dikkat edildi. Kadınlar Günü hediyesi olarak kimi şirketler özel tasarım gümüş bilekliğimizi tercih ederken, kimisi sonsuzluk bilekliğimizi, kimisi kişiye özel kartvizitliğimizi tercih etti. Kadınlar Günü’ne özel tasarladığımız kupaya da ilgi yüksek oldu.
 


Alstom Enerji’nin Dünya Kadınlar Günü için kadın çalışanlarına hediye ettiği, logo uygulamalı 925 ayar gümüş sonsuzluk bilekliği… Kadife kutusunda, şık hediye paketinde, yanında kurum mesajıyla beraber sunuldu.


Alstom Enerji, logo uygulamalı 925 ayar gümüş sonsuzluk bilekliği ile kadın çalışanlarının kalbini fethetti. Sonsuzluk simgesinin evrensel anlamından faydalanan kurum, çalışanlarına “sonsuza dek beraber” mesajı vererek güven duygusunu tazeledi, çalışan sadakatine katkı sağladı.

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?