Unutulmayacak Kurumsal Hediyeler!

10/04/2014 0 Yorum Kuruma Özel Tasarım Hediye,Kuruma Özel Takılar,

Çalışanlarınız ve müşterilerinizi özel hissettirecek, hem yaratıcı hem de kalıcı kurumsal hediyelerle tanışın. Bir yandan da iş dünyasında adınızdan söz ettirin. “Nasıl?” derseniz…
 

Kurumsal Hediye Ajansı’nın yepyeni ve yaratıcı hediyeleri, kurumsal hediye anlayışınızı değiştirecek seçenekler sunuyor. Kuyum sektöründeki deneyimini kurumsal hediye fikri ile harmanlayan Kurumsal Hediye Ajansı; mücevher değerinde, kıymetli ve unutulmayacak tasarımlara imza atıyor.
 

Şirket yıldönümleri, çalışanların performans ödüllendirmeleri ve bayi toplantılarının yanı sıra emeklilik ya da doğum hediyesi gibi çeşitli kurumsal aktivitelerde kullanılabilecek hediyeler kurumsal kimliğinize uygun olarak üretiliyor. Çalışan profilinize göre belirleyeceğiniz hediye seçenekleri arasında; rozet, kol düğmesi, kolye, yüzük küpe ya da kravat iğnesi gibi seçenekler yer alıyor.
 

En şık sonuca ulaşmayı hedefleyen tasarım ekibimiz, çalışmalarında kurumsal imajınıza bağlı kalıyor ve yaratıcı hediyeler tasarlıyor. Hediye türü belirlendikten sonra ise, takının üzerine kurumunuzun logosu ya da amblemi işleniyor. Hediyelerde tercihinize göre, altın gümüş ya da bronz gibi madenler kullanılabiliyor. Tüm bu çalışmalar sonunda ise, hem bütçenize hem de kurumsal kimliğinize uygun, eşsiz bir hediye ortaya çıkıyor.
 

Siz de çalışanlarınızı mutlu edecek, öze hissettirecek ve iş dünyasında sizden bahsettirecek kurumsal hediyeler tercih ediyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?