Yaza Merhaba Partisi’ne Özel Hediyeler!

15/05/2014 0 Yorum Kuruma Özel Tasarım Hediye,Kuruma Özel Takılar,

Şirketinizin yaza merhaba partisinde, davetlilere ne hediye edeceksiniz? Hem çalışanlarınızı hem müşterilerinizi mutlu edecek, hem de kurumunuza değer katacak hediyelerle yaz günlerini keyifle karşılamaya ne dersiniz?
 

Güneş ılık yüzünü gösterdi, şirketlerin en keyifli aktivitelerinden biri olan yaza merhaba partileri için hazırlıklar da başladı. Peki, bu eğlenceli gecede davetlilere ne hediye edeceğinize karar verdiniz mi?

Hazır her yer ısınıyor ve güneş sıcak yüzünü gösteriyorken, çalışanlarınız ve müşterilerinizde sıcacık duygular uyandıracak kıymetli hediye seçeneklerimizle tanışmaya ne dersiniz?
 

Mücevher Kalitesinde Kurumsal Hediyeler
 

Uzun yıllar tasarım ve kuyum sektöründe ışıkla kıymetli madenleri buluşturan ve madene ruh katan Kurumsal Hediye Ajansı, şimdi sadece kurumlara hizmet veriyor ve benzersiz kurumsal hediyeler üretiyor.

Altın, gümüş ve bronz gibi madenleri özenle işliyor; kurumunuzun logosu ya da amblemi gibi kalıcı değerler ile süslüyoruz. Erkek çalışan ya da müşterileriniz için kol düğmesi, rozet, bileklik ya da yüzük; kadınlar için ise kolye, yüzük, bileklik ya da küpe gibi onlarca takı ve aksesuar seçeneği sunuyoruz. Ve ortaya çıkan tüm tasarımları, mücevher kalitesinde hayata geçiriyoruz.
 

Müşterileriniz için de, kurumunuzu çağrıştıran veya vermek istediğiniz mesajı destekleyen özel tasarım bir takı ve aksesuar tasarlıyoruz. Siz yaratmak istediğiniz duyguyu söylüyorsunuz, biz o duyguyu en iyi yansıtacak tasarımı buluyoruz.
 

Yaza merhaba partisi gibi eğlenceli bir ortamda, davetlilerinizin keyfine keyif katacak; çalışan ve müşterilerinizle sıcacık bağlar kurmanıza eşlik edecek değerli hediyelerle, hem partiniz hem de hediyeleriniz yaz boyunca konuşulsun.

Bütçenize, kurumsal imajınıza ve çalışan profilinize uygun hediye seçeneklerimiz için bizimle iletişime geçin.

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?