Yılsonu Şirket Yemeği’nde En Güzel Kurumsal Hediye Nedir?

04/12/2013 0 Yorum Yeni Yıl Hediyeleri,Kuruma Özel Takılar,

Yepyeni bir yıla günler kala, yılın yorgunluğunu atacağınız, geride bırakılan yılı eğlenceli sohbetlerle değerlendireceğiniz yılsonu yemekleri, müşteri ve çalışanlarınıza teşekkür etmek için güzel bir vesiledir.
 

Yılsonu yemeğinde, yıl boyunca şirketinize emek veren, başarınızda önemli katkısı olan çalışanlarınız ve birlikte kazançlı işlere imza attığınız müşterilerinize eşsiz hediyelerle teşekkür edebilirsiniz. Ekip ruhunun güçlendiği bu eğlenceli ve güzel etkinlikte verdiğiniz anlamlı hediyeler, şahane birer ödül değeri de kazanacaktır. Üstelik kurumsal imajınıza ve şirket kimliğinize de büyük prestij sağlayacaktır.
 

Yılsonu Yemeğine Özel Hediyeler Neler Olabilir?
 

Mesela, üzerinde logonuzu taşıyan çok şık bir yüzük? Ya da markanızın ilk harfi ile işlenmiş bir kolye ucu. Yahut şirketinize ait bir simge ile süslenmiş bir kol düğmesi veya kravat iğnesi… Sizin tercihinize göre tasarlanmış özel bir takı veya aksesuar… Hepsi de altın, gümüş ya da bronz gibi değerli madenlerden işlenmiş kıymetli tasarımlar…
 

Şirketinize değer katan herkesin, uzun yıllar boyunca gündelik yaşamında da kullanabileceği ve gururla taşıyabileceği bu kıymetli hediyeler, Kurumsal Hediye Ajansı’nda. Müşteri ve çalışanlarınıza özel ve değerli hissettirebileceğiniz şık ve kaliteli kurumsal hediye seçenekleri için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Bu yazıya bir yorum yapmak ister misiniz?