Kuruma Özel Hediye Çalışmasının Koşulları

NE YAPARIZ?

Siz etkinliğinizi, amacınızı, hedef kitlenizi ve bütçenizi söylersiniz. Biz; etkinliğinizin konseptine uygun, farklı, kalıcı ve anlamlandırılmış hediye fikirleri geliştirir, tasarlar, üretir ve şık ambalajlarda size sunarız. 

Yaratıcı ekibimiz, aktivitenize uygun hediye fikirleri çalışır, bu fikirlere hayat verir ve ön tasarımlar hazırlayıp ilginize sunar. 


Çünkü biz de sizin gibi, kurumsal hediyenizin özel ve önemli olduğunu düşünürüz. Kurumsal hediyeniz; farklı, anlamlı, kullanışlı, değerli ve kalıcı olmalıdır. İşte biz bu inançla; kurumsal kimliğinize ve hedef kitlenize uygun, benzersiz kurumsal hediyeler hazırlarız.NASIL DÜŞÜNÜRÜZ?

Şirketlerin kurumsal imajları hakkında önemli ipuçları sağlayan kurumsal hediyeler, özenle seçildiğinde değerli etkiler yaratır. Doğru seçilmiş bir kurumsal hediye şirket imajını güçlendirir, hediyeyi alan kişi ile hediyeyi veren kurum arasında duygusal bir bağ kurar. Anlamlandırılmış ve özenle seçilmiş bir hediye, kişiye verilen değerin dışa yansımasıdır.

Kurumsal hediye seçimi firmaların kimliğini yansıtır. Biz de, kurumların hediye ihtiyaçlarını karşılarken, hediyenin içeriğinden sunumuna kadarki tüm süreçleri profesyonel yaklaşımlarla yönetmeyi temel prensip kabul ederiz. Hediye fikri çalışırken öncelikle, hediyenin kurum ile ilişkilendirilebilmesine ve hediye edilecek kişi için bir anlam ifade edebilmesine önem veririz. NASIL ÇALIŞIRIZ?

  • ÖNCE BRIEF: Öncelikle kurumdan hediye ihtiyacı ile ilgili detaylı bilgi alınır. Hediye hangi amaçla, nerede ve ne zaman kullanılacak? Hediye kimlere verilecek, hedef kitle hakkında kısa bilgi (Yaş ortalaması, cinsiyet dağılımı, vb.)? Kaç adet hediye ihtiyacı var ve yaklaşık bütçe?

  • YARATICI HEDİYE FİKİRLERİ: Kurumdan alınan bilgiler çerçevesinde kreatif ekibimiz, tasarım ekibiyle beraber hediye fikirleri üzerinde çalışmaya başlar. Ortaya çıkan fikirler arasından, en uygun seçenekler belirlenir ve hediye fikirleri kuruma sunulur. Kurumun seçtiği fikir için, taslak çalışmaya geçilir.

  • FİKRİN ÖN ÇİZİMİ: Kurumun, fikri hayal edebilmesini sağlamak için kabaca bir ön tasarım hazırlanır ve kurumun onayına sunulur. Kurumdan alınan geribildirime göre son düzeltmeler yapılır ve ürünün detaylı tasarımı yapılarak tekrar onaya sunulur.

  • ONAY ALINMASI VE ÜRETİM: Detaylı çizime alınan onayla beraber üretim süreci başlar. Üretim aşamaları hakkında kurum düzenli olarak bilgilendirilir. Üretim tamamlandığında ürünler ambalajlanır ve hediye paketi yapılarak kuruma teslim edilir.