Hakkımızda

Kurumsal Hediye Ajansı; hediyenin, şirketlerin iletişim faaliyetlerinin en önemli parçalarından biri olduğu inancıyla yola çıkarak kurulmuş, kurumsal hediyeye bir ajans özeniyle yaklaşan ve tamamen “kurumsal hediye” konusuna odaklanmış bir şirkettir. Kurumsal Hediye Ajansı, sadece hediye konusuna odaklanmış ilk ve tek hizmet ajansıdır.

Kurumsal Hediye Ajansı; bürokratlar, üst düzey yöneticiler, şirket çalışanları, bayiler, tedarikçiler, müşteriler, yabancı müşteriler, basın mensupları ve bloggerlar için farklı, değerli, kuruma özel hediyeler arayanlar için butik çözümler üretir.

Biz inanıyoruz ki,
  • Şirketlerin çeşitli dönemlerde verdikleri kurumsal hediyeler, imajları hakkında önemli ipuçları sağlar ve bu hediyeler doğru seçildiğinde değerli etkiler yaratır.
  • Kurum veya aktivite ile ilişkilendirilmiş ve anlamlandırılmış bir kurumsal hediye şirket imajını güçlendirir, hediyeyi alan kişi ile hediyeyi veren kurum arasında duygusal bir bağ kurar.
  • Üzerinde iyi düşünülmüş ve doğru duygusal bağlar kurulmuş bir kurumsal hediye, etkisi yıllarca sürecek bir pazarlama iletişimi faaliyetidir.
Biliriz ki, kurumsal hediye seçimi, firmaların kimliğini yansıtır. Biz de, kurumların hediye ihtiyaçlarını karşılarken, hediyenin içeriğinden sunumuna kadarki tüm süreçleri profesyonel yaklaşımlarla yönetmeyi temel prensip kabul ederiz.

Türkiye’nin “kurumsal takı ve aksesuar” konusunda hizmet veren tek şirketi olan firmamız, ulusal ve uluslararası pek çok şirkete kurumsal takı tasarımı ve üretimi yapmaktadır. Farklı ve özenli yaklaşımımız, büyük ilgi gören takı ve aksesuar tasarımlarımız sayesinde kısa sürede önemli gelişmeler kaydettik. Zaman içerisinde müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ürün çeşitliliğimizi de artırdık.

Kurumsal Hediye Ajansı bugün sadece takı ve aksesuar tasarımı konularında değil, kurumların her türlü kurumsal hediye ihtiyaçlarına yönelik butik çözümler üretmektedir.

Özetle siz etkinliğinizi, amacınızı, hedef kitlenizi ve bütçenizi söylüyorsunuz. Biz; etkinliğinizin konseptine uygun, farklı, kalıcı ve anlamlandırılmış hediye fikirleri geliştiriyor, tasarlıyor, üretiyor ve şık ambalajlarda sunuyoruz.


KURUMA ÖZEL KONSEPT ÇALIŞMALAR

Kurumunuza özel tasarlanmış, farklı hediye fikirleri sunar ve üretim veya tedariğini yaparak anahtar teslim hizmet veririz.


İÇ İLETİŞİM HEDİYE PLANLAMASI


Kurum çalışanlarının doğum günleri, evlilik, doğum, terfi vb. amaçlarla kullanılacak hediyeler için, kurum kültürüne uygun yıllık planlamalar yaparak insan kaynakları ve iç iletişim birimlerine destek veririz.


DIŞ İLETİŞİM HEDİYE PLANLAMASI

Bayi toplantıları, lansmanlar, basın toplantıları, yurt dışı misafir ağırlamaları vb. etkinlikler için konsept hediye çalışmaları yapar, sunum ve dağıtımını organize ederiz.


SATINALMA HİZMETLERİ

Bütçeniz, etkinliğin amacı vb. bilgiler çerçevesinde uygun ürünler için pazar/fiyat araştırması yapar, satın alımlarınızın en iyi ve ekonomik koşullarda, güvenilirliği denetlenmiş ürün sağlayıcılardan yapar ve sunarız.


PAKETLEME VE DAĞITIM HİZMETLERİ

Sizin veya bizim tarafımızdan tedarik edilen hediyelerin süsleme, paketleme, isme özelleştirme, dağıtım ve teslimat süreçlerini yönetir ve raporlarız.


KURUMA ÖZEL HEDİYE ÇEKİ UYGULAMALARI

Kurumunuza ve kurum kültürünüze uygun hediye paketleri hazırlar, bunları sadece çek sahibinin erişebileceği bir web ara yüzünden sunar ve çekin kullanımını takiben gönderim ve teslimat takibini yaparız.